Mis on MySushi Cashback?

Mis on MySushi Cashback?

Cashback on MySushi tänulikkus meie saidi aktiivse kasutamise ja meie valimise eest. Lühidalt öeldes töötab süsteem nii: maksate meie restoranis tehtud ostude eest mis tahes mugaval viisil → MySushi tagastab teile osa ostust saadud rahast, mida saab tulevaste ostude jaoks kulutada.

Näiteks kulutasite meie veebisaidil kaupade ostmiseks 100 eurot. 100 eurot debiteeritakse teie kontolt ostmisel, kuid 5 euro raha tagastatakse veebisaidil teie isiklikul kontol - see on 5% kogu ostusummast.

Saad rohkem raha tagasi

Meie veebisaidil on tavaline raha tagasi 5% igast ostust. Tulevikus on meil roogasid, millel on suurem raha tagasi protsent. Praegu peate raha tagastamise suurendamiseks meie restoranis kulutama veel 300 eurot. Iga kulutatud 300 eurot suurendab teie praeguse raha tagastamise summat 3%.

Tellige kaasa.

Tuletame meelde, et meie veebisaidilt leiate alati allahindlusega roogasid Pakkumised kategooria alt. Nende roogade allahindlus kehtib ainult saidilt ostes ja saate ka nende eest raha tagasi.

Sarnased uudised:
Mis on MySushi Cashback? Mis on MySushi Cashback? Mis on MySushi Cashback?Cashback on MySushi tänulikkus meie saidi aktiivse kasutamise ja meie valimi ... 05 Sep 2021
Kinkekaardid MySushi! Kinkekaardid MySushi! Suurepärane võimalus kinkida oma kallitele meeldejääv maitseelamus või hubane õhtu mõnes meie re ... 19 Oct 2021
See veebisait kasutab küpsiseid
Sellel saidil sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Rohkem Privaatsuspoliitika kohta
X